100,0% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam224Nie polecam0

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

Bądź na bieżąco

.

fb

Dostawa gratis!

.

Powyżej 200zł wartości zamówienia 

Przesyłka GRATIS 

 

U nas kupujesz bezpiecznie
  • 14 dni na zwrot towaru
  • Szybki zwrot pieniędzy
  • Różne formy płatności
  • Dostawy kurierem i InPost
  • Szyfrowane dane i transakcje
Kategorie obrazkowe

 

Kluczem do sukcesu marki jest często jej jakość, kreatywność i oryginalność.
Posiadanie własnego zakładu produkcyjnego od prawie 20 lat pozwala nam pozycjonować się jako unikalna marka i lider w rozwoju branży narciarskiej. Stale inwestujemy na naszym terenie zarówno po stronie ludzkiej, jak i technologicznej.

Życzeniem MOVEMENT jest, aby na początku każdego nowego sezonu móc zaproponować nowości w dziedzinach, w których się wyróżniamy. Nasz zespół badawczy i rozwojowy oraz nasi najlepsi ambasadorzy nieustannie kwestionują siebie, aby zaspokoić wymagający i coraz ostrzejszy rynek w każdej dziedzinie.

Dysponujemy zaawansowanymi urządzeniami i wysokopoziomowym procesem produkcyjnym. Każda operacja jest starannie zorganizowana, co pozwala na optymalną kontynuację produkcji, od tłoczenia do wykańczania, gdzie wykonywanych jest ponad 80 operacji.

Naszą misją jest ciągłe wprowadzanie innowacji poprzez proponowanie zawsze najbardziej udanych produktów wykonanych głównie z najlepszych materiałów dostępnych na kontynencie europejskim.

 

MATERIAŁY

 

RDZENIE Z DREWNA
Używamy tylko rdzeni drewnianych, które posiadają certyfikaty FCS i PEFC. Każdy rdzeń jest dobierany tak, aby pasował do rodzaju produkowanych nart.

 

BAZA
Nasze powłoki to najwyższej jakości powłoki spiekane o gęstości molekularnej. Używamy 3 różnych powłok P-Tex w całej gamie, które są starannie dobrane do poszczególnych nart.

 

KRAWĘDZIE
W całym asortymencie stosujemy cztery różne grubości i profile krawędzi. Narty do wypożyczania korzystają z konkretnej i szerszej krawędzi.

 

SPECYFIKACJA

 

VA-TECH
VIBRATION ABSORBER
W przedniej części nart umieszczona jest naturalna warstwa gumy z włókna szklanego, która pochłania wibracje.

 

ABS
SHOCK ABSORBER
System ASA (amortyzator ABS) jest umieszczony w dolnej części narty i pełni funkcję amortyzatora.

 

DOUBLE PLATE
REINFORCEMENT FIBER
System dwóch warstw włókna szklanego całkowicie zintegrowanych pod wiązaniami, gwarantujących doskonałe zakotwienie wkrętów

 

DOUBLE PLATE REINFORCEMENT
FIBER & TITANAL
System dwuwarstwowy, jeden z włóknem szklanym, a drugi z tytanu, jest całkowicie zintegrowany pod wiązaniem, aby zagwarantować doskonałe zakotwienie wkrętów.

 

CARBON FIBER
Nowa technologia opracowana specjalnie dla narciarstwa touringowego. Narty i ich osiągi charakteryzują się wagą i zdolnością do jazdy. Efektem naszej pracy jest zarówno włókno węglowe, jak i włókno szklane otaczające drewniany rdzeń. Głównym celem jest znalezienie idealnego kąta nachylenia narty, aby zoptymalizować jej osiągi.

2 węglowe osie: zmniejsza to wagę i zwiększa osiągi w trudnych warunkach śniegowych. Częściowo odporna na skręcanie, doskonała wygoda.

5 osi węglowych: Aby zminimalizować wagę i zmaksymalizować osiągi w każdych warunkach śniegowych. Bardziej czułe, o wysokich osiągach, a także z doskonałą przyczepnością krawędziową na twardym śniegu lub na stromych stokach.

100% carbon: na górnej i dolnej części narty nałożony jest w 100% jednokierunkowy laminat węglowy. Dzięki tej konstrukcji system blokady skrętów narty jest optymalny i gwarantuje wyjątkowy poślizg w skręcie oraz doskonałe trzymanie nawet w trudnych warunkach, co niewielu narciarzy osiągnęło. Znacznie zmniejsza się też waga narty.

 

DOUBLE TITANAL PLATE
Dwie tytanowe płyty są całkowicie zintegrowane w drewnianej konstrukcji rdzenia, aby zagwarantować stabilność i wydajność podczas jazdy na nartach.

 

CHECK CONTROL
Kontrola jakości polega na pomiarze wagi narty, jej elastyczności i prostoliniowości po wyprodukowaniu i przed zapakowaniem. Głównym celem jest zbudowanie najdoskonalszej i najbardziej wyważonej narty.

 

HAND MADE
Narty z serii ALP TRACKS mają ręcznie wykonaną konstrukcję. Dołożono wszelkich starań, aby zoptymalizować te narty. Włókno węglowe w dolnej i górnej części narty respektuje specjalnie opracowane parametry potrzebne do optymalizacji osiągów. Konstrukcja ta jest możliwa tylko dla ekskluzywnych i limitowanych serii.

 

PRZYGOTOWANIE BAZY
Podstawa narty jest wykończona najnowszą generacją maszyn MONTANA. Podstawa narty jest jak jej silnik. Kładziemy duży nacisk na proces produkcyjny, który jest rygorystycznie przestrzegany, aby zmaksymalizować ten elitarny asortyment. Następnie nasz zespół ręcznie kontroluje każdą nartę i upewnia się, że końcowe smarowanie sprawia, że jest ona gotowa do uderzenia w śnieg, już gdy opuszcza naszą fabrykę.

 

KULTOWA ETYKIETA
Każdy kolorowy element podstawy nart jest wycinany i wstawiany przez sterowane komputerowo maszyny, które są w stanie zagwarantować bezkonkurencyjną precyzję.

 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl